| CapDeCiuperca a întrebat:

Cu cat timp inainte de sport pot sa iau Multivital A-Z(Eurovita)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Il poti lua chiar in timp ce vizionezi emisiunea sportiva preferatalaughing Cu conditia sa il iei dupa ce mananci. Si, daca practici un sport, nu face antrenamente imediat dupa masa, poti declansa un reflux gastro-esofagian.

| beea3 a răspuns:

Buna si eu administrez aceleasi pastile.Nu e o regula cand trebuiesc luate, eu le iau dupa micul dejun:* ca dupa sigur uit