| nBogda2000 a întrebat:

Poate un copil de 12 ani sa ia Eurovita MultiVital A-Z? Cat ar trebui sa ia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| wintage a răspuns:

Cum adica "cat ar trebui sa ia?"?
Trebuie sa asculti un sfat de la un specialist, cel mai simplu ar fi sa mergi la un medic de familie. El iti va spune daca poti lua sau nu si orele la care poti lua!