| alllexb a întrebat:

Cum ar trebui sa fie glandul penisului? Sunt persoane care spun ca nu sunt sensibile la atingerea acestuia. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Glandul este cel mai inervat ţesut, asemănător clitorisului, aşa că diferă de la persoană la persoană. Unii vor fi mai sensibili la atingerea lui, alţii nu, şi mai depinde şi de când îl atingi, şi probabil cine îl atinge laughing

| myruna2012 a răspuns:

Pai cum sa fi, asa ca clitorisul.

Depinde de fiecare persoana, probabil esti mai sensibil sau nu.