| iceman12 a întrebat:

Cum as putea sa fac si eu patratele la burta? funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Veme a răspuns:

La mine a functionat, fara sa-mi fac un scop din asta, fuga. Fug cam 8km la 2 zile, si fac 50 de abdominale la 2 zile (atunci cand nu fug). Bine, si inainte de a fugi se intrevedeau "patratelele", dar acum, dupa vreo 4 ani de fuga se vad perfect, chiar m-a uimit si pe mine cand am vazut. Deci ideea de baza este sa faci o activitate aeroba care sa cunsume multe calorii si sa topeasca grasimea din corp. Evident muschii se vor evidentia mai bine fara grasime. Din pacate insa vor fi mult mai mici, dar asta este...

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 16 ani tot copil mic esti, daca ti se pare asa de simplu ca faci multe abdomene si gata laughing

Mai documenteaza-te.

| dragos9234 a răspuns:

Daca ai talent la desen le poti face cu un pix, pentru cei fara talent exista abdomenele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitii fizice regulate? ABDOMINale pentru. abdomen? happy

Răspuns utilizator avertizat
| D3X73R a răspuns:

laughingIei un marker si iti faci patratele, simplu nu?
Glumesc, fa si tu un sport fa exercitit fizice tongue

| Voinea_ANdrei_1998 a răspuns:

Daca poti face 50 de abdomene fa 4 serii a cate 50 de abdomene(pauze de 3-5 min intre serii) si 1-2 sapt o sa ai patratele ca si superman/batmanlaughing

| DoNNNz a răspuns:

Faci niste abdomenehappy