| TaZManik a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras 10-15 kg?(nu imi spune-ti sa mananc 5-6 mese pe zi sau sa mamc multe mese) ceva pastile nu stiu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi daca nu e o problema de tiroida, pentru ca daca e un hipertiroidism trebuie sa-l tratezi. Daca nu asta e cauza atunci incearca suplimente proteice. Iti recomand unele care i-au ajutat si pe altii sa se ingrase http://aloeveraforever.ro/......-chocolate impreuna cu o detoxifiere a organismului http://aloeveraforever.ro/articole/aloe-vera-gel-ai-baut-vreodata-sanatate

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Daca nu ai pofta de mancare ia compleze vitamine(supradyn multivitamine si multiminerale)zilnic, dupa micul dejun. Fundaapuppy dog eyes

| vladvlad23 a răspuns:

Pai e simplu. Stai tolanit toata ziua in fata calculatorului, televizorului, cu o carte in mana si baga sticksuri sau cate chestii care iti plac si au multe calorii. Da ai grija poate doamne fereste faci miscare! Dar fi foarte atent ca asta poate deveni usor un obicei. Si risti sa te ingrasi mult mai mult de cat vrei.