| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa slabesc fara sala si diete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
21 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Liposuctie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti ultimul model de IPhone si nu o sa mai ai bani de mancare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

=]] buna astawinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy. Dar nu glumesc, ar trebui sa incepi sa mananci verdeata adica fructe legume etc, si te sfatuiesc sa incepi si cu exercitii acasa. Cauta pe Youtube, workout at hone for women, si acolo gasesti exercitii pentru toate grupele de muschi, dar sa te tii de ele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu eu sunt cea care a pus intrebarea...si nici eu nu glumeam =]]

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*Oops moment*.
Ups whistling. Nu mi-am dat seama laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Totusi, sper ca nu am scris gresit alea thinking Sau degeaba.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Neh...desi ar fi fost mai bine daca nu spuneai faza cu verdeturile. Sa consume carne[ proteine] cu salata. Daca consuma fructe multe va simti nevoia sa manance mult si mai contin si zahar.
Poti consuma sunca presata si produse lactate fara grasime [ degresate], piept de pui fiert etc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In fine, nu le am cu astea fiindca nu a fost necesar pana acum sa slabesc thinking
Noroc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am spus-o in nume de rau... big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu mai laughing. Stai linistit/a oh go on happy.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Linistita... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mânca după ora 16 happy
Am văzut pe net părerile prsoanelor care au făcut asta și au slăbit.
Dacă ai îndoieli, dă-i un search pe google.

| Idc12345 a răspuns:

Liposuctie.Banuiesc ca e mai bine sa tii dieta si sa te duci la sala.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Salut! Redu putin cantitatea de paine din alimentatie, dulciurile, fainoasele (orez, cartofi, paste fainoase) si mananca mai multa carne combinata cu legume. Lasa liposuctia si alte prostii.
Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

| TizZu15 a răspuns:

Poti face sport:
Alergat, exercitii, etc...
Altfel decat prin liposuctie.

| Lina1993 a răspuns:

Liposuctia este foarte periculoasa, pot aparea complicatii grave si iti poate distruge organismul. Si oricum, nu poti face liposuctie decat daca ai peste 18 ani, plus ca este foarte scumpa. Revenind la intrebarea ta, lasa-ma sa-ti spun cate ceva:
Nu ai cum sa slabesti fara sala sau diete. Pentru orice lucru pe care-l doresti trebuie sa muncesti, sa te straduiesti putin, numai prin sacrificii ajungi la un rezultat. Nu ai cum sa stai cu mainile-n san si sa-ti doresti sa slabesti ca prin minune. Renunta la atitudinea asta de om lenes si ia si apuca-te de niste sport sau de un regim alimentar mai sanatos & echilibrat daca vrei sa se vada rezultate. Daca ar exista o solutie simpla si usoara la problema ta, iti dai seama ca nimeni nu ar mai apela la sport sau la diete. Gaseste un sport care sa-ti placa, de exempu inotul sau alergatul. Iesi cu rolele cu prietenii tai. E chiar atat de greu?

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Faci foamea?! aici ma refer la 3 mese pe zi dar "sarace", cu putina paine(nu mananci pana te saturi, si in timp vei reusi)

| PufuleteRozz a răspuns:

Numai prin liposuctie altfel nu ai cum sad