| opacatoasa a întrebat:

Cum decurge o vizită la psiholog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mikilaina a răspuns:

Depinde de psiholog, te specializarea acestuia, de profesionalismul si experienta acestuia. Iata un material informativ http://www.topexperti.ro/......acient_444

| viavo a răspuns:

Depinde in ce pe ce problema mergi
eu am fost dezbracat(ma rog m-am dezbracat la cererea lor) mau pus sa ma plimb mi-au pus intrebari felurite asta avand o problema minora cu inima pentru care au luat masuri ca nu cumva durerile de inima ce le avem sa nu fie provocate de sistemul nervos
daca e vorba de depresi nervoase iti vopr pune multe intrebari si repetate si in unele cazuri iti vor mune si o chestie pe cap conectata la un aparat medical sau ceva de genul nu e ceva de temut