| ExtraBass a întrebat:

Cum ma pot inalta? Fara sporturi ca am facut destulehee hee FUNDA//

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Ai facut inot sau bascket?
Aste doua is cunoscute pentru faptul ca te inalta daca practici cu regularitate.

poti lua niste hormoni de crestere, sau pui 2 prieteni sa te traga unu de cap si unu de picioare:d

| ExtraBass explică (pentru JustMusic):

Prima varianta mai bine laughing)

| Dania19 a răspuns:

Doar daca faci baschet sau inot te mai inalti asltfel nu ai cumhee hee)