| fizzzz a întrebat:

Cum pot sa cresc in inaltime? ...Am 15 ani si am 1.77sad...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Relax. Eşti absolut bine!

| jadir a răspuns:

O luam de la capat? OK, fa inot si baschet ai, 15 ani si 1.77 pai mic mai esti mai.Nu esti mic de loc de fapt esti peste limita asa ca nu vad dc ati faci probleme, pana la 21 de tot ai sa cresti.

| anutza a răspuns:

Joaca volei, basket, inoata

| DianaScorpio a răspuns:

Ai o inaltime ok, relaxeaza-te. Daca e sa mai cresti, vei mai creste, daca nu, nu.

| Agnes00 a răspuns:

Stai agatat de o bara sau orice cat poti de mult in fiecare zi. Asta obisnuia sa fie sfatul profului meu de sport.

| ganton a răspuns:

Nu prea ai ce face... oricum ai o inaltime ok, probabil vei mai creste. Eu dupa 16 jumate am mai crescut aproape 10cm deci laughing.

| StefanCristi55 a răspuns (pentru ganton):

Serios? Si parintii tai ce inaltime au?

| Liquify a răspuns:

1.77 la 15 ani :O si vrei sa mai cresti? Doamne straight face. Eu zic sa fi multumit cu inaltimea ta. Eu am 16 si 1.67... Sau ai vrut numai sa te lauzi putin? raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat