| SunShine_5894 a întrebat:

Cum pot sa ma ingras mancand sanatos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Sau decat sa te bagi la prostii de genul (nu ca nu as crede in forever, si eu folosesc). mancarea sanatoasa e scrisa pe multe situri, legume, fructe, lactate, si carne dar in anumite masuri. pai e simplu. fa-ti un meniu sanatos dpdv al nutritiei. daca e sanatos nu conteaza cat mananci, tot sanatos va fi (mai putin la carne). acum problema e CAT mananci. daca mananci mai mult din elimente sanatoase o sa te ingrasi.

2 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa incerci produsele de la forever pe baza de aloe vera. Pentru mai multe detalii trimite-mi mesaj.

| Adi2ro a răspuns:

La HerbalLife (lucreaza sora mea) au produse naturale si iti calculeaza un regim special pe baza greutatii si altora factori astfel incat poti fie salbi fie sa te mentii iar in cazul tau daca vrei sa te ingrasi. Din cate stiu nu e nimic pe baza unor substante "dubioase" ci un fel de shake cu vitamine si alte sugestii...

Daca esti interesata si esti din Bucuresti lasa-mi un mesaj.