| Jokers666 a întrebat:

Cum pot sa scap de cearcăne fara niciun antibiotic sau produs vreau sa scap natural?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bea apa, dormi bine si... ce mai scrie aici:
https://www.nomasvello.ro/......naturiste/

:D

| Freya1 a răspuns:

Odihna.
Încerci să dormi normal, sa nu mai stai cu ochii in telefon, laptop, pc, tv asa mult si se va rezolva.
Încearcă si cu pliculete sau comprese cu musetel.

| LPCTSTR a răspuns:

Minim 8 ore de somn si evitarea stresului. Eu dorm 8 ore si tot le am... din pacate, singurul mod prin care eu pot scapa de stres este izolarea de umanitate sau suicidul, deci n-ai ce prea face.

| PainTech a răspuns:

De cand se folosesc antibiotice pentru cearcana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga somn. Zzz

| Dana2103 a răspuns:

Nu se folosesc antibiotice pentru cearcane

| hacktek a răspuns:

Odihneste-te corespunzator macar o saptamana.

| Jokers666 explică (pentru hacktek):

Cum ma sa dorm o saptamana

| hacktek a răspuns (pentru Jokers666):

M-ai inteles gresit. O saptamana in care sa te odihnesti in fiecare zi minim 8 ore. Fara nopti pierdute.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG - solutie anticearcane
Daca dormi suficient si tot ai vei avea nevoie de o sub...
Pe ceea menționată sus O folosesc si este bună