| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri, am de foarte mult timp si nu stiu ce sa folosesc, am fost si la medic si mi-a dat un tratament nu prea multe rezultate, ce imi recomandati?! Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bike a răspuns:

Poti folosi zinerit e foarte bun si eu am folosit.Dar este bun numai cand te dai cu el, dupa ce opresti tratamentul o sa-ti iasa din nou cosuri.
Exista in S.U.A si in Anglia o soputie de cosuri numita proactiv care cic e buna.

1 răspuns:
| thalyslly a răspuns:

Deci cum am mai zis de nu stiu cate ori pe site :
1 alimentatie: FARA ciocolata,prajeli, cola sau alte sucuri aciidulate, seminte
2 masca cu argila. zilnic pana dipar toate iar apoi de cateva ori pe saptamana ( daca poti sa o prepari cu suc de castraveti ar fi si mai bine) este ieftina i o gasesti la plafare