| Hermii7 a întrebat:

Va rog frumos, ajutati-ma! Nu stiu cum sa mai scap de cosuri. Am încercat toate prostiile pe care le-am citit pe net. Spuneti-mi ceva ce ati incercat si cat timp trebuie sa fac acest tratament. Multumesc anticipat.
Dau funda happy

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Du-te la dermatolog ce-i asa greu?
Si asta nu ti-o zic din auzite ci din proprie experienta. Cu crema prepara in farmacie mi-au trecut prostiile de pe frunte in cateva zile.

| LissLiss a răspuns:

Buna, imi face mare placere sa te pot ajuta.
Dupa cum ti s-a mai spus, cel mai indicat ar fi sa consulti un medic dermatolog, asta e ceea ce am facut eu dupa o buna perioada in care am fost in situatia ta, incercand "toate prostiile" si regret ca nu am mers mai devreme! Poate pare mai complicat insa nu e. Daca nu esti dispusa sa platesti prea mult, poti merge la medicul de familie si il rogi sa iti dea un bilet de trimitere catre dermatog, astfel consulatia va fi gratuita si tratamentul la fel, sau vei plati foarte putin!
Insaaa, daca nu am reusit sa te conving cu dermatologul, am sa iti spun ce "miracol" mi-a prescris mie!
E vorba de ISOTREXIN GEL, costa undeva la 35 de lei si merita intr-adevar, pentru mine a fost marea salvare! Il folosesti in fiecare seara, dupa ce ti-ai spalat bine fata.
Rezultatele au aparut dupa doar vreo 2 saptamani si acum e a 4a luna cand il folosesc. Prin urmare, sunt tare multumita de el deoarece mi-a curatat fata efectiv, acneea mi-e vindecata (insa mai apar un cos/doua in perioada aia a lunii ).

Merita, nu vei regreta!
hope I helped, kisses :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ai fost cobai pentru toti strungarii si cautatorii din gunoaie care noaptea, fac pe doctorii pe internet scriind retete medicale si dand sfaturi despre viata...

Cum te-ai mai ars, faci bine si mergi la medicul de familie, poate ai o acnee vulgara, sa-ti recomande ceva adecvat, nu merg tratamentele de la un caz la altul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Tare faza cu strungarii. Daca a incercat toate prostiile de pe net, ce il face ca de data asta va gasi raspunsul corect? Medicul poate pune un diagnostic.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Poate ai acnee.Foloseste gel exfoliant si sapun nivea.