| Aihao19 a întrebat:

Cum pot sa slabesc repede si usor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Asculta-l pe omul asta, stie ce zice.

https://patraru.ro/......-fericiti/

| gaiba1 a răspuns:

Repede si usor n-ai sa vezi

| RosuEleonor a răspuns:

Sunt foarte multe metode prin care poți pierde în greutate într-un mod rapid și sănătos. Poți încerca dieta militară sau un plan de dietă pe 3 zile. Poți combina această dietă cu un program de exerciții fizice, măcar o jumătate de ora dimineața. Deasemenea poți folosii o cură de detoxifiere sau chiar poți apela la un arzător de grăsimi puternic.