| Crosto a întrebat:

Cum pot slabi repede? Fara diete.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cum pot slabi repede? fara diete" - infometare

| Sofer a răspuns:

Te duci la sala. Faci mișcare și sa ai un meniu fără mâncăruri ce îngrașă.

| alina2k18 a răspuns:

Mananci ca si pana acum dar pretinzi ca ai slabit.
laughing

| Apokales a răspuns:

Mananci minimul de 1500 de calorii pe zi, altfel daca scazi sub 1500 s-ar putea sa ai ceva probleme si sa le resimti big grin. Desi daca mananci mai putin de 1500 vei slabi mult mai repede, depinde de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara paine. Tragi de fiare pentru rezistenta. Si alergi, mergi, bicicleta, abdomene, flotari etc. pentru a slabi rapid, dar vezi ca trebuie sa faci pe tot parcursul zilei ca sa ajungi la macar juma de kg slabit pe zi. Si repet, fara paine.

| LikeARollingStone a răspuns:

Cel mai sanatos e cu dieta. Si multa miscare. Sfatul meu ar fi sa nu te infometezi pentru e si mai rau apoi. Ori te imbolnavesti, ori te ingrasi dublu.

| Reghqen a răspuns:

Trebuie să reduci caloriile și să faci mișcare, activitate fizică cât mai des pentru a le arde(o oră minim). Bea multă apă și aleargă de 3-4 ori pe săptămână, dacă nu și zilnic nu are nimic, însă e mereu recomandat să lași câteva zile de odihnă.

| ShadowLoleris a răspuns:

Bei apă.
Nu glumesc! Asta am citit și eu pe internet!

| skull12 a răspuns:

Nu mai manca paine, si seara cateva abdomene.

| pHantom1976 a răspuns:

Procesul de slabire e simplu, reduci caloriile cu 10%/15%/20% din aportul tau normal de calorii.

| RaveNSaD a răspuns:

Depinde,imi poti spune daca esti baiat/fata, si cati ani ai?

| ioana575348 a răspuns:

Poti cauta niște aplicatii care iti dau niste exercitii pentru partea unde vrei sa slăbești cel mai mult sau daca vrei doar sa scazi din kg poti face orice tip de ex. Cuvinte cheie: fitness, workout at home, bodybuilding, antrenament etc.