| Elena2106 a întrebat:

Cum poți scapa repede de ulcior?
URGENT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Compresa cu ceai de mușețel.
Alifie de gălbenele.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Leac babesc: unge-l cat mai des posibil cu un catel de usturoi taiat sau zdrobit!

| JackR a răspuns:

Il duci de multe ori la apa. Conform proverbului, nu o sa tina prea mult!

| addy200 a răspuns:

Îl vinzi cu cel mai mic preț! laughing