| blurixe a întrebat:

Cum sa fac patratele? Fac tenis de performanta, merg la sala luni, marti, joi si vineri, am 12 ani si vreau sa mi se vada patratelele pe abdomen. Fac tenis de la 6 ani si sala de 1 an aproape. De asemenea, cand eram mic, eram cam gras big grin Acum sunt slab, chiar am forta in brate multa, dar vreau sa mi se si vada ceea ce am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PufuletiMov a răspuns:

Fa si tu abdomene flotari alergari genoflexiunihee hee

2 răspunsuri:
| ovidiustefan a răspuns:

Bai jmecherule...vezi cati dau patratele pe afaralaughing)))

Sh app...eu jtyam de site de mult da nu stiam cum se numeste...
asa ca

| simohalep2 a răspuns (pentru ovidiustefan):

Hei, grozavule frecventeaza ma întai o școala, învata sa scrii și apoi comenteaza. P S sper ca nu te-am zapacit cu asemenea cuvinte mari