| John321 a întrebat:

Cum sa scap de gusa acasă?
Cum să slăbesc într-un timp foarte scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iuliaOK a răspuns:

Cea mai buna metoda e deficitul caloric, dar nu e neaparat rapida. Poti slabi 3-4 kg pe luna

2 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Cu deficit caloric.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deficit caloric. Nu slăbi rapid că te distrugi.