| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scapi de grasimea de pe fese si de pe coapse? Sunt slaba de felul meu dar vreau sa slabesc aceste zone si mai mult...Dau funda pleasee big grin happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 1591 a răspuns:

Ar trebui sa te simti bine asa cum esti, dar daca vrei sa iti imbunatatesti aspectul ar trebui sa faci sport. Incearca sa bei multa apa si sa faci sport. Daca nu vrei sau nu poti sa faci asta, roaga o farmacista sa iti recomande o crema pentru aceste zone cu probleme.

4 răspunsuri:
| franco2003 a răspuns:

Alearga mult si du-te la sala

| cila1995 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=q6QLEtvGLAw UN EXERCITIU MINUNAT SINGUR MA FOLOSESC DE EL

| andreiGT a răspuns:

Prin sport, cauta pe net exercitii specifice.

| sontzy a răspuns:

Cel mai bine este sa faci sport...si mai bine ar fi sa te apuci d eun sportwinking nu numai ca te va ajuta dar iti va regla timpul mai bine, te vei simti mai in forma si fercita si vei trece printr-o experienta nouawinking