| pavel8741 a întrebat:

Cum sa slabesc la burta repede in 1sapt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| Teardrop a răspuns:

Nu poţi.

| George12356456 a răspuns:

Nu mananci nici un fel de prajeala.Mananci numai peste/carne de pui la cuptor sau fripta.Nu mananci dulciuri/nu bei suc/de preferat pranzul sa contina o supa/faci zilnic cate 300-400 abdomene..STIU CA E DUR DAR DA REZULTATE.