| alex8765 a întrebat:

Cum sa slabesc mai repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Renunta la dulciuri, paine, nu mai manca dupa ora 18, fa multa miscare[sport]mananca mai multe fructe in special mere

| alex8765 explică (pentru mona):

Mersi o sa tin cont

| mona a răspuns (pentru alex8765):

Bine faci...[mersi si eu]

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Slăbeşti doar dacă faci sport în fiecare zi şi încerci să urmezi următorul citat,, Dimineaţa să mănânci ca un împărat, la prânz ca un prinţ şi după'amiaza ca un sărac''.