| Selda_Albu_Selda_1989 a întrebat:

Cum scap de atac de panica O

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mergand la medicul psihiatru.

| giony54 a răspuns:

Foarte simplu faci un tratament naturist fara efecte secundare care sa regleze sistemul nervos si dupa o luna ai scapat.Iti recomand Xantho Plus, Rhodiolin si Mega B complex cate trei pe zi.

Răspuns utilizator avertizat
| MrAnonym a răspuns:

Du-te la un psiholog.

| Revendicated a răspuns:

Hey,mergand la medic, la psiholog

| DeeaDyy a răspuns:

Http://www.eva.ro/......23795.html Sper ca te-am ajutat. Fundita? :3

| Alexx911 a răspuns:

Du-te la medic

| LILI05 a răspuns:

Nu poti se face involuntar si nu poti sti dinainte momentul decalansarii.singura solutie e sa faci tot posibilul sa eviti situatiile care-ti pot provoca atacul.