| Iusty15 a întrebat:

Cum scap de ejacularea precoce (nu e de ras, e o problema foarte chinuitoare...)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Veme a răspuns:

Te inteleg, ca eu ti-am recomandat metoda, dar sa ne uitam la alternative:
1.Tramadol - derivat opioid care da dependneta, se ia cu o ora doua inainte de actul sexual, toata viata - practic vei fi drogat toata viata
2. Viagra - se pare ca nu doar induce erectia - are efecte si pe zona ejacularii precoce, dar are o gramada de alte efecte adverse - daca ai unele probleme la inima sau poate induce orbirea unei persoane complet sanatoasa. Definitiva. Nereversibila. Nu m-ar tenta...
3. Prezervative speciale cu exces de hiperlubrefiant care strica din placere la un moment dat...
Alternativa? O mica taietura. Sa nu crezi ca te asteapta o ceata de medici insetati de sange cu ochii sclipind ca taciunii incinsi si cu sabii in mana sa-ti faca operatia. Nu dureaza 28 de ore, nu presupune anestezie generala, nu fac operatia legati la ochi... Nu stiu, cantareste si tu avantajele si dezavantajele, dar eu as fi optat pentru circumcizie...

5 răspunsuri:
| Veme a răspuns:

Recomand cu caldura CIRCUMCIZIA, singura metoda naturala, fara efecte adverse, care, mai mult, scade sansa de a face cancere in zona mai tarziu.

| Iusty15 explică (pentru Veme):

Frate nu te supara poate sa fie cea mai buna metoda dar eu sincer nu am de gand sa imi faca o lama ascutita un "oral"... daca ma intelegi big grin

| Iusty15 explică (pentru Veme):

Cunosti pe cineva care a incercat circumcizia?

| Veme a răspuns (pentru Iusty15):

Da.

| Veme a răspuns (pentru Iusty15):

Te inteleg, ca eu ti-am recomandat metoda, dar sa ne uitam la alternative:
1.Tramadol - derivat opioid care da dependneta, se ia cu o ora doua inainte de actul sexual, toata viata - practic vei fi drogat toata viata
2. Viagra - se pare ca nu doar induce erectia - are efecte si pe zona ejacularii precoce, dar are o gramada de alte efecte adverse - daca ai unele probleme la inima sau poate induce orbirea unei persoane complet sanatoasa. Definitiva. Nereversibila. Nu m-ar tenta...
3. Prezervative speciale cu exces de hiperlubrefiant care strica din placere la un moment dat...
Alternativa? O mica taietura. Sa nu crezi ca te asteapta o ceata de medici insetati de sange cu ochii sclipind ca taciunii incinsi si cu sabii in mana sa-ti faca operatia. Nu dureaza 28 de ore, nu presupune anestezie generala, nu fac operatia legati la ochi... Nu stiu, cantareste si tu avantajele si dezavantajele, dar eu as fi optat pentru circumcizie...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin experienta si inaintarea in varsta

| DorinM a răspuns:

Sunt convins ca este foarte chinuitor. Uite aici despre ejacularea precoce http://midoris.ro/......rima-parte si mai poți citi și despre controlul ejaculării http://midoris.ro/......in-karezza
Succes

| gicubolo1 a răspuns:

Http://climaxcontrol.ro
E un site care te poate ajuta.