| monynico a întrebat:

Cum se administreaza tinctura de propolis pentru amigdale inflamate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| eni a răspuns:

Pune cateva picaturi pe o lingura de miere de albine. E bun si sanatos.Pa si multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dau 10 picaturi pe o bucata de piine sau biscuite, de 2 sau 3 ori pe zi. Timp de 10 zile pe luna, cite 3 luni.Primavara si toamna, dar si la nevoie. P. S. Dupa ce maninca biscuitele sau piinea, sa bea apa sau suc, sa nu mai simta gustul prea rau.Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dau 10 picaturi pe o bucata de piine sau biscuite,de 2 sau 3 ori pe zi.Timp de 10 zile pe luna,cite 3 luni.Primavara si toamna,dar si la nevoie.P.S.Dupa ce maninca biscuitele sau piinea,sa bea apa sau suc,sa nu mai simta gustul prea rau.Sanatate!