| anonim_4396 a întrebat:

Cum se trateaza tulburarile psihice si emotionale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Prin dragostea accordata de persoana iubita! sa treci printr-o depresie si sa mai fii si singur, e mult mai rau decat a trece printr-o depresie si a avea cui sa ii vorbesti!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu "Zyclon B"! Documentele arata ca acest gaz a dat rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De acord cu ce spune Apache si in al doilea rand mult consum de Omega 3. Si vorbesc foarte serios, am o cunostinta care asa si-a rezolvat aceste tulburari.