| samsung2012 a întrebat:

Daca ai facut sex anal poti ramane insarcinata si nici nu si-a dat drumul in mine nici macar nu am facut pana a sarit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Habar nu ai despre sistemul reprodicator uman dar faci sex anal. Asta spune tot despre educatia ta

| h3r a răspuns:

O, doamne...

| Oana92 a răspuns:

Nu, e imposibil!

| Felys a răspuns:

Clar nu, daca ar fi asa si homosexualii ar putea, dar nu este posibil decat atunci cand spermatozoizii incalnesc ovulul ca sa il fecundeze

| LeMousiqe a răspuns:

DOar un cuvânt, nu.

| Xenya a răspuns:

Copilu e cazul sa mai pui si tu mana pe carte si sa lasi sex-ul.Asteapta sa mai cresti si sa te documentezi despre cum se mananca toata treaba asta.

| Keith a răspuns:

Nu ramai insarcinata daca ai facut sex anal chiar daca s-a terminat in anus sau nu, o femeie ramane insarcinata numai daca spermatozoidul fecundeaza ovulul, si ovulul nu se gaseste in anus, informeaza-te pe google, acolo vei gasi toate informatiile care te intereseaza.P.S. Nu uita sa te protejezi impotriva sarcinilor nedorite si a bolilor cu transmitere sexuala.Bafta!

| Adryan17 a răspuns:

Daca din fund, vreun spermatozoid ajunge in vagin si ramai insarcinata, sa pastrezi copilul.E SUPERMAN!laughing

| wowmentol a răspuns:

Nu ramai gravida ai 99% sanse sa cari apa cu anusul facut galeata

| Bubulin4ik a răspuns:

Nu,nu ramii insarcinata!
La ce fel de intrebari dai, presupun ca ai si tu 13-15 ani! Ooo Doamne ginditiva la carte papusi etc numai nu sex!

| Belluuu a răspuns:

Nu ramai insarcinata daca faci sex anal cu o singura conditie: ejacularea partenerului in special, trebuie sa se produca departe de intrarea vaginala, sau in interiorul anusului. Astfel sansele ca spermatozoizii sa patrunda in vagin vor fi minime.
Cel mai indicat ar fi sa folositi un prezervativ, chiar daca termina in tine sau afara, astfel riscurile vor scadea dramatic si veti evita sa contactati diverse Boli cu Transmitere Sexuala (BTS).
Un alt aspect important este ca in timpul actului sexual, dupa initierea in sexul anal, partenerul sa nu penetreze si vaginul deoarece numeroase bacterii din colon vor afecta flora vaginala rezultand in secretii sau chiar ciuperci!
Anusul trebuie bine lubrifiant inainte de orice contact sexual anal, iar durata si frecventa sa fie reduse pentru a evita riscul de dilatare a sfincterului si odata cu asta riscul altor neplaceri.

| VladPătrașcu a răspuns:

rolling on the floor)))))

| rucsiiixPikachu a răspuns:

Nu, nu poți...

| Titus94 a răspuns:

Da, o sa nasti copilul prin anuslaughing