| Biju a întrebat:

Daca ai facut sex anal poti ramane insarcinata?

13 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Daca tu iti scotii copii pe cur, exact prin acelasi loc prin care te caci... cred ca da, poti ramane insarcinata

| madutza90 a răspuns:

Da.laughing si faci tripleti.laughing

| MonkeyBoss a răspuns:

Daca esti constipata, posibil straight face

| VFC a răspuns:

Daca dai o gaura cu bormasina in prin anus pana ajunge in vagin atunci da

| Dany20 a răspuns:

Pai ia gandeste-te! ai ovare in fund? straight face pe bune... este imposibil, stai relax!

| shippuden a răspuns:

Pff ce intrabari tampite mai scoateti, tu fata n-ai facut bologia in clasa a 7, cum dracu sa ramai insarcinata daca a ejaculat in fundul tau, ce crezi ca cand te vei duce la buda te trezesti cu copilu sub closet laughing

| intensivemania a răspuns:

Dar la oral ti-ai pus intrebarea!? happy

| Cristy15 a răspuns:

Nuuu!

| Andrei07565486 a răspuns:

Nu, nu poti ramane, doar daca faci sex normal ai sansehappy

| Cimpy a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca anusul tau comunica cu vaginul. O intrebare? Tu ai himen in anus? laughing)

| Bonty a răspuns:

Nu