| rumi36 a întrebat:

Dacă am covid pot să mă infectez cu covid cât timp am covid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te plictisesti, asa-i.

| rumi36 explică (pentru darrio2007):

Am inceput sa numar obiectele din camera

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă infecție pentru tine? Ești deja infectat, adică virusul este în tine și lucrează. Cel din tine este cel activ. Ce e înafară dacă vine să te infecteze, este irelevant. Îl ai deja în tine.

| LPCTSTR a răspuns:

Cu alta tulpina, da. Cu acelasi virus esti deja infectat, iar virusul - care a intrat inainte sa te infectezi iar - deja s-ar fi replicat de suficiente ori cat sa nu mai conteze ca au intrat iarasi alti virioni.

| ReddY25 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat