| ariel13 a întrebat:

Dacă am epilepsie pot lucra într-un penitenciar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti, agentii de penitenciar trebuie sa fie sanatosi.

| ariel13 explică (pentru Ioandelasal):

Nu neapărat agent orice altceva.

| Ioandelasal a răspuns (pentru ariel13):

Pentru orice munca trebuie sa fii apt, deci sa fii sanatos.

| Lupică27 a răspuns (pentru ariel13):

''Nu neapărat agent orice altceva. ''
Pe post de amuzament pentru puscariasil a modul: Dragi detinuti uitati-va cum face Marcel! asa mai uita si ei stresul si problemele de acolo.
Ce dreacu sa te bage, tu chiar nu esti sanatos la cap cu intrebarile astea laughing)))

| ariel13 explică (pentru Lupică27):

Îmi cer scuze că am epilepsie. Poate o să ai și tu sau viitorii tăi copii?

| ariel13 explică (pentru Ioandelasal):

Asta știu și eu

| Lupică27 a răspuns (pentru ariel13):

Ba esti prost rau de tot! sterge-ti contul si mars!

| darrio2007 a răspuns:

Nu poti lucra. Dar nu ai epilepsie.

| LisaJulie a răspuns:

Îmi pare rău dar nu poți! Ce putin nu agent

| Lupică27 a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu sunt agenti de securitate, aia sunt la Auchan pazesc borcanele cu muraturi, sunt subofiteri militari, gardieni.

| Cipi1212 a răspuns:

Din păcate nu.