| anonim_4396 a întrebat:

Daca am luat o luna anticonceptionale pentru a mi inarzia menstruația 2 săptămâni si după am renunțat la ele, mi se poate întâmpla ceva? mentionez ca am renunțat acum câteva zile iar azi mi-a venit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| CuriousStuff a răspuns:

Daca le-ai luat fara recomandarea medicului se pot intampla multe, de la Atac Vascular Cerebral pana la sterilitate... sau altele. Daca ti le-a recomandat medicul dupa ce te-a consultat riscurile sunt mult mai mici.

Multa sanatate.

| anonim_4396 explică:

Nu le am luat cu prescripția medicului...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana mea

| xCeline a răspuns:

Nu ti se intampla nimic