| Andreydodulek a întrebat:

Daca am mancat la kfc, 4 fillet uri si 3 aripioare, pe care le am gasit lasate pe o masa, neatinse de nimeni, fara urme de dinți muscaturi asate in cutia lor, si le am mancat eu, cate sanse sunt sa iau herpes/hepatita/alte boli grave?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Imi si imaginez un nene care vine nervos de la toaleta intreband cine i-a mancat aripioarele.

Sanse pentru boli? Foarte mici.

| Andreydodulek explică (pentru PainTech):

laughing))) da...totusi cancerul nu se ia, hiv ul doar prin sex, cel mai rau hepatita dar nu cred, probabil o sa un herpes si asta tot

| Anonymus52 a răspuns:

Foarte mici. Cu toate ca n ar trebui să mănânci resturi

| Andreydodulek explică (pentru Anonymus52):

Stiu, dar am luat in considerare faptul ca resturile alea erau intacte, fara urme de saliva sau sosuri sau muscaturi pe ele