| Reyskate99 a întrebat:

Daca are cineva nodul sub piele poate avea cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu orice nodul e de natura cancerigena. Sa mearga la doctor.

| Adina77 a răspuns:

Nu,poate fi un lipom banal.

| katy a răspuns:

Nu neaparat, eu am fost operata de un nodul, medicul stie sa-ti spuna cel mai bine si ti-as sugera sa te duci repede ca sa nu fie nevoie de biopsie

| Reyskate99 explică (pentru katy):

Da nu eu am

| katy a răspuns (pentru Reyskate99):

Pai atunci cine are acel nodul sa mearga la medic