| Theo94 a întrebat:

Daca beau coca cola cu ness, 3 in 1 se intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Afecteaza stomacul, ficatul, fierea, tensiunea (inplicit inima) si sistemul nervos.

| BiuL a răspuns:

Palpitatii, agitatie, insomie etc

| 1234dany5 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......si-mult-x/ :P funda? (e aceeasi problema)

| Nudamnume a răspuns:

Iti afecteaza stomacul... oricum ideea e ca nu e foarte bine sa consumi in exces.

| pisiiiiii a răspuns:

Depinde in ce cantitate o bei, daca bei asta mai rar nu sunt probleme dar daca bei in fiecare zi, nimic mai mult decat ca probabil o sa ti se duca stomacul si nu o sa mai poti manca nimic in afara de mancare sanatoasa daca nu vrei sa ajungi la operatii sa ti se scoata stomacul si iti dai tu seama de consecinte. in mare, daca bei asta mai rar nu are efecte grave big grin

| Theo94 explică (pentru pisiiiiii):

Beau asa ceva foarte rar.

| pisiiiiii a răspuns (pentru Theo94):

Pai atunci nu e o problema, nu patesti nimic