| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac flotari si abdomene ma dezvolt la forta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, crește forța fizică cu un antrenament frecvent.
Pa, pa.

| eandopuncttk a răspuns:

O sa te dezvolti "in forta" da o sa scazi in creieras. dar banui ca nu prea mai ai ce sa scazi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca o sa te dezvolti in forta...dar nu exagera pentru ca o sa faci febra musculara. Cel mai importat e sa ai un program stabilit, sa nu faci cum iti taie capul.

| DonBulan0 a răspuns:

Daca faci pe zi aprox 15 in vreo 2 saptamani o sa vezi rezultate

| Sorin122 a răspuns:

Logic.

| tavy23 a răspuns:

Depinde de nr lor.Ca sa -ti dezvolti musculatura creste treptat greutatea SAU acceleratia; si nu fa mai mult de 12-14 repetari. Dincolo de acest nr intram in anduranta fizica care e total diferita de forta

| Alexa_Geo_1998 a răspuns:

Cat de cat mai bine sati cumperi doua gantere daca vrei sa faci forta