| Joker3134 a întrebat:

Daca faci cancer la gat in cat timp poti sa mori, daca continui sa fumezi cate o jumatate de pachet de tigari pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Odata ce ai facut cancer e irelevand daca mai fumezi sau nu

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

De la cancer poti muri in 2-3 luni, in 2-3 ani sau deloc.
Fiecare organism si fiecare forma de cancer reactioneaza diferit, nu sunt standarde de moarte

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Joker3134):

No offense, dar daca visezi sa te omori printr-o astfel de metoda sau ti se pare tie kosher cumva moartea asta, esti debil. Indiferent daca e asta situatia sau nu, uite aici de citit si de pus in rama: https://cetin.ro/cum-te-imbolnavesti-de-cancer-si-cum-mori/

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Din fericire pentru mine nu am avut cancer si sper sa nu am ocazia sa simt ce inseamna asa ca bu stiu ce inseamna in materie de dureri, dar persoanele care fac chimioterapie traiesc in iad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci cancer la gat si fumezi in contiuare moartea va veni tot mai repede. daca iti apare acea umflatura pe gat mai mult de 1 an nu mai duci

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Joker3134):

Foarte grave