| cocolate a întrebat:

Daca folosesc uleiul de ricin, cat de repede va creste parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu te aştepta la rezultate miraculoase.
Părul va creşte puţin mai repede, decât ar creşte în mod normal, dar nu spectaculos de repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru asta ai nevoie de timp incredre si angajament. Radacina parului are nevoie de timp sa se adapteze, sa se hraneasca, sa creasca. Fa-ti o masca :ulei de ricin+galbenus de ou+lamaie(asta e reteta maica-mi preferata). Si treaba merge, dar angajament. Adica saptamanal cel putin jumatate de an sau de ceva mai mult. Succes.

| irinuk28 a răspuns:

Buna,pai nu o sa iti creasca instantaneu, totusi cu timpul o sa vezi rezultate.

| roxkiss a răspuns:

Salut. Despre el stiu ca da kuciu parului. Daca vreai ca sa creasca parul mai repede iti recomad masca de par cu curry. Eu am folosit-o si intradrvad a crescat mai repede decit de obicei, toti au remarcat. Succes