| MissPinkPurple a întrebat:

Cum folosesc uleiul de ricin pentru a-mi creste parul mai repede?

Răspuns Câştigător
| cami0405 a răspuns:

Simplu.Il aplici pe parul umed, inainte de dus si il lasi 20 min.Eu imi fac 2 masti pe saptamana. Dupa te speli cu sampon. Sa nu-ti dai la radacina ca se ingrasa foarte repede pe urma.Succes.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La folosit fratele meu, doua sticlute, dar el la lasat peste noapte si il spala dimineata pentru un efect mai bun. PS : trebuie si un pic incalzit la microunde.

| delia5609 a răspuns:

Eu dau la radacina seara inainte sa dorm si a doua zi ma spal.