| Mary_Yohh_1993 a întrebat:

Daca iau mai multe pastile Tarosin, ce se intampla? Si cand spun multe ma refer cam la 10-20-30 pastile. Mentionez ca am 13 ani si ca NU vreau sa iau pastilele ci doar sunt interesata de ce se poate intampla.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic, e o vitamina, cel mult o sa ai nevoie de spalaturi gastrice.

| Veme a răspuns:

Diaree in cel mai nefericit caz...

| SorinTudor a răspuns:

Daca persoana care ia 10-20-30 de pastile din alea este alergica la substanta activa face soc anafilactic si poate fi urmat de deces.

| Galan_Silvia_1998 a răspuns:

Tarosin actioneaza la nivel capilar din cate stiu eu si ii creste rezistenta. Incearca sa iei 30 de pastile TAROSIN si o sa vedem ce-o sa se intample, zic? smug