| llleo a întrebat:

Daca imi fac operatie pentru polipi, dispar definitiv sau polipii reapar dupa o perioada de timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Polipii din intestinul gros, sigur reapar. Cei din nas, nu am auzit cazuri.

| aimullah123 a răspuns:

Despre ce polipi este vorba? Ai uitat sa precizezi asta

| 989 a răspuns:

Salut!
Da, polipii nazali si nu numai ei pot sa reapara dupa un timp. Dar asta nu inseamna ca asa se va intampla, ci ca e o astfel de posibilitate. Daca ai nevoie de operatie, spun sa mergi sa o faci, iti va usura mult viata. Asculta de medic.