| Asaca a întrebat:

Daca inainte de culcare am luat 3 fiole de algocalmin si in dimineata asta inca una, pot sa ajung la spital? Ce mi se poate intampla? Le-am luat pe cale orala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti face peste cateva zile hepatita medicamentoasa. sau peste cateva saptaani aplazie medulara.

| mihai69 a răspuns:

Nu pățești nimic. Dacă mergi la spital, te duci degeaba.

| Lawliet14 a răspuns:

Algocalminul e un medicament periculos. 3? Baga-ti mintile in cap si viziteaza un medic!

| ellalover a răspuns:

Nu are nimic. dar sa numai iei asa de multe