| publicname a întrebat:

Daca incep a manca mai sanatos am sanse sa slabesc la fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lynysyk a răspuns:

Foarte mari sanse ai, mie mi se pare ca intineresc decind man sanatos

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se slăbește doar la față ci pe toată suprafața corporală.
Dacă începi să mănânci sănătos cu siguranță vei avea și o sănătate de fier.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

Ai mai sanse si daca te smecheresti mai mult, ai toate sansele, in toate cele; hormonii sa traisca!