| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

Daca locuiti in Bucuresti imi puteti spune despre clinica neuropain? Se merita sa apelezi la serviciile lor? Te scapa de durere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce ai!
Ca te poate scapa de durere si un chirurg de la spitalul de stat, doar sa ajungi acolo.