| cristi995 a întrebat:

Daca mananc dimineata o salata de legume cu ulei de masline si otet de mere, e in regula? Eu vreau sa slabesc si de aceea intreb. Funda! p.S sunt baiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Fiecare organism are propiul metabolism.
Rau nu are ce sa faca, poti incerca.Insa nu uita ca si miscarea e importanta!

| WarriorCat a răspuns:

Da, e bine. Dacă vrei să mănânci sănătos, cumpără ulei de măsline presat la rece.
Este un ulei de măsline obținutut 100% natural. Găsești la orice hiper-market.
Eu am cumpărat de la Sun Plaza de la hiper-marketul din interior numit Cora.
Aleargă 5-10 minute în fiecare zi, încearcă să eviți pâinea, grăsimile, sarea, zahărul și dulciurile.

| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Eu am reușit să dau jos 6 kg în 2 săptămâni, nefacand altceva decat să nu mai mănânc pâine, dulciuri și să nu mai beau sucuri.Venind vorba de mancare, mâncam până la ora 6, 2 mese destul de bogate în calorii, în special micul dejun(asta m-a ajutat să nu mai îmi fie foame seara)și să beau cel puțin 3 litrii de apă pe zi. Evident am făcut în fiecare seara câteva exercitii. Sper ca te-am ajutathappy