| 1Chris1 a întrebat:

Daca sunt la un club de fotbal si imi trebuie viza medicala ce acte imi trebuie de la medicul de familie si ce analize?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LIN2010 a răspuns:

Daca faci parte dintr-un club de fotbal, si pentru a demonstra medical ca poti depune efort fizic, de la medicul de familie vei primi o adeverinta cu esti in evidentele lor cu boli cronice, si eventual unbilet de trimitere la un cabinet specializat pentru un EKG(Electrocardiograma)si un test de efort.Succes...si sa auzim si in media de tine.Respect...