| Bianca3012 a întrebat:

Daca un copil este nascut prematur, dupa doar 7 luni de sarcina, inteligenta lui va fi afectata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EnescuEmiliaLavinia a răspuns:

Nu, foarte mici sanse. Doar ca el va incepe sa vorbeasca putin mai greu. In cazul nepotului meu. Funda?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Acesti copii pot avea o inteligenta poate mai mare dar nu sub normal.Depinde si de educatie, de a-i starni interesul, tu ca mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu