| Everything a întrebat:

Dace mananci o saptamana numai fructe si legume ( dar nu in cantitati exagerate) cate kg poti slabi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kissmeagain a răspuns:

NUMAI fructe si legume?
Pai, singura problema este ca o sa iti pierzi din energie.Iti trebuie manacar vreo doua mese mai consistente pe saptamana...asta ca sa nu lesini pe strada.
Dar totusi, depinde cum le gatesti. Daca manaci salate...e numai bine, desi o sa iti fie greu.

PS: macar incearca niste supa de pui...o portie are numai 75 de kilocalorii si te va ajuta mai mult decat o salata.

| Biiiby a răspuns:

Maxim 2kg sau 1, 50kg dar in vreo 3-4 luni