| deedee_3754 a întrebat:

Dau fundabatting eyelashes am vazut pe ceva site ca ceaiul negru se poate folosii pentru a avea tenul m-ai inchis la culoare. Credeti ca este adevarat iti da o nuanta mai inchisa? Ceaiul negru se poate folosii pentru inchiderea parului?

[plzz spuneti'mi ] >funda: pentru cel mai clar raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Pentru par s-ar putea, dar pentru ten ma indoiesc. Doar daca te ungi cu esenta de ceai negru pe fata!

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Nu inchide tenul, logic, dar se poate bea linistit.