| MissAvocado a întrebat:

Buna happy Am parul saten mai inchis si tenul putin bronzat si as vrea sa-mi fac varfurile parului o alta culoare big grin Cu ce culoare credeti ca mi-ar sta bine? Ce fel de nuanta? big grin puteti pune o poza cu culoarea. Funda si voturi :* Multumesc

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cu roscat... waiting
*-*

| oOSaritaOo a răspuns:

Albastru sau dacă nu-ţi place albastru, te poţi face roşcată sau blonda. tongue

| Kennziiie a răspuns:

Un roşcăţiu thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Bibzzz a răspuns:

Daca esti mai tebela cu un blond mai inchis. Daca esti o fire linistita cu o culoare un pic mai inchisa.

P.S. Daca ai parul saten nu prea inchis nu iti va sta bine.Trebui sa ai parul foarte spre negru big grin

| Rebbeccca a răspuns:

Blond ca Antoniabig grin

| ajpgajpg a răspuns:

Saten deschis