| Dany92837473 a întrebat:

Dau funda.
In prezent simt ca pot sta fără mâncare săptămâni. Totul a început de când M-am îndrăgostit de o fata.
NU mai pot mânca NIMIC și NU am niciun simptom.
ca de pilda.
Duminica trecută nu am mâncat nimic, luni putina (100g) de Musaca.
Marți nimic
Miercuri un mar.
Joi- o felie de pizza
Vineri un mar.
Azi am mâncat 4 aripioare d-alea de la KFC și câțiva cartofi Și mi s-a făcut rău.
Efectiv orice încerc sa mănânc, NU pot. Fie ea mâncare sănătoasă sau nesanatoasa.
Eu eram înnebunit după KFC. Acum nu îl mai suport.
Eram înnebunit după mc Donalds. NU ÎL MAI SUPORT.
Eram înnebunit după ciorba, mi se face rău când le miros.
Iubeam ciocolata. Efectiv parca îmi vina sa vomit când o miros.
De menținut cu kg ma mențin bine.
Vineri aveam 1.76 și 70 kg.
Azi-dimineata- și 65 de kg.
După ce am ajuns acasa (după KFC) aveam 67 de kg
Și acum (seara) am 64, 7.
Wtf.
De o săptămâna trăiesc aproape doar cu apă și nu am nimic.
Am mai pățit ceva asemanator vara trecută de am ajuns de la 1.68-66 de kg la 1.70 și 60.
Dar acum e MULT MAI RĂU.
Pentru ca al devenit mai activ și mi-e frica sa nu ajung la 40-50
Kg și sa fac anemie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoName2210 a răspuns:

Daca crezi ca e din cauza acelei fete vorbeste cu ea, astfel subconstientul iti va da inapoi voie sa mananci, iar daca consideri ca nu e din cauza acelei fete, consulta-te cu un psiholog fiindca cu asemenea lucruri nu te joci! Mult noroc si sper ca te-am ajutat!

| NoName2210 a răspuns (pentru NoName2210):

Ma bucur ca am putut sa ajut!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bravo tie o sa ajungi schelet ambulant pentru o proastă care nu dă 2 bani pe tine, asa sa faci grevă, infometeaza te ca ies parintii la zar cu cheltuielie pe tine te exclud de la masa de craciun, tu maninci de paști le cailor

| Dany92837473 explică (pentru CristiDinBucuresti):

1. Știi tu ce/cât vorbesc cu fata aia?
2. Nu e greva foamei. Efectiv mi se face rău dacă mănânc.
Oricum. Nu are rost sa ma cert cu tine din moment ce e evident ca ai un intelect inferior oricărei ființe de pe pamant.
Sărbători fericite și multă sănătate!

| minrest a răspuns:

Sa faci anemie este riscul, da? Interesanta gandire. Nu trebuie sa te miri ca traiesti o saptamana mancand putin. nu poti trai mancand mai putin decat necesarul pe termen lung. Iar pierderea senzatiei de foame e si ea o problema pe termen lung. Cred ca multi ani ai mancat normal, dar ai privit mancarea ca pe ceva rau.

| Sn4k3 a răspuns:

Chiar daca n-ai chef/nu poti manca, trebuie sa o faci. Daca mai mananci cum ai zis ca ai mancat saptamana asta, nu o s-o mai duci mult laughing. Mananca ceva mai usor si daca e chiar asa grav, vomiti de la prima gura, du-te la doctor, inseamna ca ai ceva.