| alina1234555 a întrebat:

De 3 zile am o scurgere maro inchis nu foarte abundenta dar este si apare si dupa ce urinez. Mi s a mai intamplat sa am insa nu de un maro asa intens. Sunt in perioada ovulatiei, poate fi asta una din cauze sau e altceva? Incep sa imi fac griji

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.csid.ro/......-11870010/
Mai bine te-ai face un control, parerea unui medic conteaza foarte mult!
O zi buna :)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, este posibil să apară o sângerare redusă şi în perioada ovulaţiei ( la unele fete/femei ).
Vezi alte detalii în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......multumesc/

Toate cele bune!

| Idkidk a răspuns:

Posibil ca această scurgere maro închissă fie menstruaţia de luna aceasta... Mai bine mergi la un doctor!

| Klandestin a răspuns:

Schimbari hormonale

| alina1234555 explică:

M-am mutat din Romania si dupa 3 zile au aparut. Nu iau anticonceptionale sau alte pastile. E posibil sa fie asa pentru ca aici mi-am dat tot organismul peste cap?